Menu
Krepšelis

IKOpro Repair Compound bituminė remontinė mastika, 5 kg

IKOpro Repair Compound bituminė remontinė mastika, 5 kg
Naujiena Top
IKOpro Repair Compound bituminė remontinė mastika, 5 kg
32.00 €
Be PVM: 26.45 €
  • Likutis: Sandėlyje yra
  • Prekės kodas: IKO-RC-5

Staigiai sustabdo atsiradusius pratekėjimus stogo dangoje ir lietaus nuvedimio sistemoje. Specialiai sukurtas skubiam remontui net atšiauriomis oro sąlygomis. IKO PRO REPAIR COMPOUND padeda suremontuoti netikėtai atsiradusius pratekėjimus, kol jie nepadarė žalos namui. Atlikus skubų remontą su šia mastika galima ilgiau laukti planinio stogo dangos remonto. Puikiai sukimba su bituminėmis stogo dangomis, metalu, mediena, akmeniu, plastiku ir betonu.


PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS
Pirmiausia suraskite pratekėjimą. Pratekėjimai dažniausia atsiranda prie kaminų, sienų, stoglangių, lietaus nuvedimo sistemų, pažeidus stogo hidroizoliaciją ar atsiklijavus hidroizoliacinių membranų siūlėms.Kietu šepečiu nuo paviršiaus nuvalykite visas atsiklijavusias, atskilusias medžiagas bei nešvarumus, lapus, sniegą, vandens perteklių. Pelėsius ir sąmanas nuvalyti specialiomis priemonėmis. Porėtus paviršius ir bitumines dangas pirmiausia nugruntuoti IKO PRO FAST DRY PRIMER gruntu.

NAUDOJIMAS
Mentele dėkite IKO PRO REPAIR COMPOUND mastiką ant probleminės vietos ir stipriai įspauskite. Palikite suremontuotą vietą atvirą, kad mastika sudžiūtų. Kai oro sąlygos pagerės, rekomenduojama suremontuotą vietą uždengti bitumine membrana, kad remotas būtų ilgaamžis. Paviršiai ir įrankiai valomi su su vaitspiritu. SVARBU: jei akivaizdu, kad pratekėjimai atsiranda dėl pasenusios stogo dangos ar netinkamos stogo konstrukcijos, rekomenduojama atidžiau inspektuoti visą stogo paviršių ir atlikti viso stogo remontą geru, sausu oru. Jei abejojate, kreipkitės į profesionalius stogdengius.

Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika