Menu
Krepšelis

NEOTEX PU PRIMER greitai džiūstantis poliuretaninis gruntas, 1 L

NEOTEX PU PRIMER greitai džiūstantis poliuretaninis gruntas, 1 L
Naujiena Top
NEOTEX PU PRIMER greitai džiūstantis poliuretaninis gruntas, 1 L
15.00 €
Be PVM: 12.40 €
  • Likutis: Sandėlyje yra
  • Prekės kodas: NEO-PPU-1

Vienkomponentis, greitai džiūstantis poliuretaninis gruntas

Savybės

  • Puikiai sukimba su įvairiais paviršiais;
  • Greitai džiūsta – dangą ar hermetiką galima dengti tą pačią dieną;
  • Didelis atsparumas trinčiai ir cheminiam poveikiui (šarmams, skiestoms rūgštims);
  • Lengvai dengiamas (vienkomponentis, džiūsta kontakte su atmosferos drėgme).

Panaudojimas

  • Kaip sukibimą gerinantis gruntas prieš hermetikų (pvz., NEOTEX PU JOINT) naudojimą siūlėse;
  • Senų betoninių grindų paviršiaus stabilizavimui ir dulkėjimo mažinimui;
  • Kaip sukibimą gerinantis gruntas prieš poliuretaninių ir poliesterio sistemų dengimą.

Paviršiaus paruošimas

Dengiamas pagrindas turi būti švarus, be sukibimą silpninančių medžiagų tokių, kaip dulkės, tepalai, riebalai ir pan. Paviršius reikia tinkamai paruošti: nušluoti, nuvalyti smėliasrove, nusiurbti dulkes ar pan. Visus dengiamus paviršius suremontuoti ir išlyginti. Cementiniai paviršiai turi būti tinkamai mechaniškai paruošti (pvz. nušlifuoti ar pan.), kad būtų lygūs bei atviromis poromis, siekiant optimalaus sukibimo. Pagrindas turi būti kaip įmanoma lygesnis bei tolygesnis (be trūkių, ertmių ir pan.). Trūkiai, ištrupėjimai suremontuojami ir paviršius išlyginamas, naudojant tinkamus remontinius mišinius.

Dengimas

NEOTEX PU PRIMER gerai išmaišomas ir dengiamas neskiestas voleliu, šepečiu arba beoriu purkštuvu. Jei paviršius labai porėtas, gali prireikti antro grunto sluoksnio.

Svarbu: NEOTEX PU PRIMER negalima dengti ant šlapio paviršiaus arba, jei tikimasi lietaus dengimo arba džiūvimo metu. Paviršiaus temperatūra turi būti ne žemesnė nei 3°C virš rasos taško, kad nesiformuotų kondensatas Jei praėjo ilgas laiko tarpas (>24 val) prieš sekančio sluoksnio dengimą rekomenduojama lengvai pašiaušti gruntuotą paviršių, kad būtų išvengta sekančio sluoksnio sukibimo problemų. Iš karto po panaudojimo įrankiai ir dėmės valomi NEOTEX 1021 arba NEOTEX PU 0413 valikliu. Produktui sukietėjus, jis valomas mechaniškai.

Sąnaudos:

150-200ml/m2 sluoksniui ant cementinių paviršių (priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo). 125-140ml/m2 sluoksniui ant metalinių paviršių.

Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika