Menu
Krepšelis

ISPOFLEX 40FC greitai džiūstantis poliuretaninis hermetikas, pilkas, 600ml

ISPOFLEX 40FC greitai džiūstantis poliuretaninis hermetikas, pilkas, 600ml
Naujiena Top
ISPOFLEX 40FC greitai džiūstantis poliuretaninis hermetikas, pilkas, 600ml
5.99 €
Be PVM: 4.95 €
 • Likutis: Sandėlyje yra
 • Prekės kodas: ISPO-FLEX-40FC

Produktas skirtas profesionaliam naudojimui.

Profesionalus vienkomponentis vidutinio modulio poliuretaninis hermetikas, džiūstantis kontakte su atmosferos drėgme.

Privalumai

 • Puikiai sukimba su betonu, mūru, keramika, stiklu, cinkuotu ir dažytu metalu bei įvairiais plastikais.
 • Pastoviai elastingas.
 • Nesusmunka – tiksotropiškas.
 • Visiškai išdžiūvęs tampa nelipniu, dėl to prie jo nekimba nešvarumai.
 • Nesitraukiantis.
 • Dažomas.
 • Lengvai naudojamas.
 • Atitinka BS 6920 – tinka naudojimui kontakte su geriamu vandeniu
 • Atitinka VOC kiekio reikalavimus LEED EQc4.1 „žemos emisijos produktai“ pagal SCAQMD 1168.

Panaudojimas

ISPOFLEX 40 FC naudojamas konstrukcinių ir deformacinių siūlių sandarinimui tarp betono, medžio, metalo, aliuminio, mūro, plastiko. Puikiai tinka grindų deformacinėms siūlėms sandarinti. Galima naudoti tiek viduje, tiek lauko sąlygomis, kur yra pėsčiųjų ir automobilių eismas. Tinka ventiliacijos ir lietaus nuvedimo sistemų sandarinimui. Nenaudokite hermetiko patalpose, kur visiškai nėra atmosferinės drėgmės, kadangi ji reikalinga hermetiko džiūvimui. Netinkamas naudojimui baseinuose ir kitose vietose, kur hermetikas bus pastoviai panardintas po vandeniu. Veikiant UV spinduliams gali atsirasti silpnas pageltonavimas.

Paviršiaus paruošimas

Naudojimo temperatūra +5°C – +40°C (paviršiaus ir aplinkos). Visi paviršiai turi būti tvirti, sausi ir švarūs, be jokių sukibimą silpninančių medžiagų tokių, kaip tepalai ar riebalai. Dengiant hermetiką ant stiklo, aliuminių ar nerūdyjančio plieno, nuriebalinkite paviršius valikliais su alkoholiu, naudojant ant kitų metalinių paviršių juos sušiauškite arba nuriebalinkite. Dengiant ant plastikinių paviršių nuriebalinkite juos valikliais, rekomenduojamais atitinkamo plastiko gamintojo. Naudojant hermetiką ant medinių paviršių, juos lengvai pašiauškite ir nuvalykite dulkes. Nuo betoninių ir kitų porėtų paviršių nuvalykite dulkes. Ant daugumos mažai porėtų paviršių hermetiką galima naudoti be gruntavimo. Porėtus paviršius rekomenduojama gruntuoti su poliuretanu suderinamu gruntu. Pirmiausia atlikite sukibimo bandymą. Jei reikia, naudokite maskuojančią juostelę ir ją nulupkite, kol hermetikas dar minkštas.

Naudojimas

Bendra hermetiko naudojimo taisyklė – jei siūlės plotis iki 10 mm, hermetiko gylio ir pločio santykis turi būti 1:1. Siūlės plotis – ne mažiau nei 5 mm. Jei siūlės plotis daugiau nei 10 mm, hermetiko gylio ir pločio santykis turi būti 1:2. Siūlės gylis reguliuojamas įterpiant deformacinę juostą. Ji reikalinga tam, kad hermetikas nesukibtų su siūlės dugnu. Jei reikia, ant siūlės pakraščių užklijuokite apsauginę plėvelę, kad jie liktų švarūs. Hermetiką į siūlę įspauskite tolygiai ir paviršių išlyginkite specialiu peiliu. Siūlė suformuojama ir įrankiai valomi, kol dar ant hermetiko paviršiaus nesusiformavo plėvelė.

Sąnaudos

Siūlės plotis, mm 15 20 25 30 35
Siūlės gylis, mm 8 10 12 15 15
Siūlės ilgis su 600 ml, m5321,31,1
Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika