Menu
Krepšelis

SELFTENE TERRACE - polimerbituminė savaime lipni hidroizoliacinė membrana terasoms, 10m2

SELFTENE TERRACE - polimerbituminė savaime lipni hidroizoliacinė membrana terasoms, 10m2
Top
SELFTENE TERRACE - polimerbituminė savaime lipni hidroizoliacinė membrana terasoms, 10m2
92.00 €
Be PVM: 76.03 €
  • Likutis: Sandėlyje yra
  • Prekės kodas: IND-SELF-10

Savaime lipni membrana, klijuojama tiesiai ant betono, skirta hidroizoliuoti balkonams, dušams, terasoms ir plokštiems stogams. Membrana ypatingai mechaniškai atspari.

Membranos apačia juostomis, sudarančiomis 40% ploto, padengta specialiais elastomeriniais klijais, kurie puikiai prikimba prie paviršiaus tiesiog prispaudžiant. Klijai pagaminti iš specialaus bituminio-polimerinio mišinio, todėl išlaiko savo savybes net ir sandėliuojant membraną ilgą laiką, bei dėl specialaus prieš šaltinio priedo nepraranda lipnumo net ir žemoje temperatūroje. Likęs 60% membranos apatinio paviršiaus plotas padengtas smėliu ir yra nelipnus – tai suformuoja specialias ertmes ir leidžia cirkuliuoti vandens garams, kas apsaugo nuo pūslių formavimosi, kai membrana dengiama ant drėgno paviršiaus.
SELFTENE Terrace membranos viršutinė dalis padengta smulkiu pabarstu, prie kurio puikiai prikimba hidroizoliacinės mastikos UNOLASTIC bei PURLASTIC FLASHING ir plytelių klijai. Tai leidžia klijuoti plyteles tiesiai ant membranos.

Privalumai
-    Lengvai dengiama, nereikia specialių įrankių;
-    Greitai priklijuojama ir iš karto hidroizoliuoja;
-    Galima naudoti ant senų ir naujų paviršių;
-    Nereikia papildomo betono sluoksnio – neiškelia konstrukcijos storio;
-    Nereikia nuardyti senų plytelių.

Panaudojimas
SELFTENE Terrace savaime lipni membrana naudojama hidroizoliuoti balkonus, terasas, dušus ar stogus prieš klijuojant plyteles, kur reikalingas hidroizoliacinis sluoksnis, neiškeliantis konstrukcijos storio. Membrana klijuojama  tiesiai ant išlyginto betono arba ant senų plytelių.

 

Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika