Menu
Krepšelis

SILATEX PRIMER akrilinis gruntas, 1 L

SILATEX PRIMER akrilinis gruntas, 1 L
Naujiena Top
SILATEX PRIMER akrilinis gruntas, 1 L
7.40 €
Be PVM: 6.12 €
  • Likutis: Sandėlyje yra
  • Prekės kodas: NEO-SLP-5

Akrilinis gruntas tirpiklių pagrindu.
Gruntas skirtas paviršiaus sutvirtinimui ant stogų ir sienų prieš dengiant dažus ar elastingą hidroizoliaciją. Galima naudoti ant betoninių, cementinių, gipsinių, gipskartonio, senų dažų ir pan. paviršių.


Savybės

  • Paprastai naudojamas;
  • Giliai įsiskverbiai;
  • Greitai džiūsta;
  • Stabilizuoja senus ir naujus paviršius, užtikrindamas gerą sukibimą su dažais ir hidroizoliacinėmis medžiagomis.


Paviršiaus paruošimas
Visi dengiami paviršiai turi būti sausi, švarūs, be dulkių, tepalų, riebalų ar aptrupėjimų. Ištrupėjimai ir kiti defektai suremontuojami tinkamomis priemonėmis.


Naudojimas
Atidarę talpą, produktą gerai išmaišykite. Gruntą denkite teptuku, voleliu arba purškite vienu sluoksniu. Negalima dengti drėgnomis oro sąlygomis arba, jei tikimasi lietaus dangos džiūvimo metu. Negalima produkto naudoti žemesnėje nei +5°C temperatūroje. Ant šviežio betono gruntą galima dengti ne anksčiau kaip po 4 savaičių. Dažus ar hidroizoliaciją denkite ant šviežio grunto sluoksnio ne vėliau kaip sekančią dieną. Praėjus ilgesniam laikui, prieš dengiant dažus ar hidroizoliaciją, reikia padengti papildomą grunto sluoksnį, kad būtų užtikrintas sukibimas. SILATEX gruntą galima skiesti NEOTEX 1111 tirpikliu iki 10-15%. Įrankiai valomi vaitspiritu iškart po panaudojimo.


Sąnaudos
160-180 ml/m2 sluoksniui, priklausomai nuo paviršiaus įgeriamumo.

Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika