Menu
Krepšelis

FASTCEM - greitai stingstantis montažinis mišinys, 25kg

FASTCEM - greitai stingstantis montažinis mišinys, 25kg
FASTCEM - greitai stingstantis montažinis mišinys, 25kg
23.00 €
Be PVM: 19.01 €
  • Likutis: Sandėlyje šiuo metu nėra.
  • Prekės kodas: IND-FAST-25

Greitai stingstantis hidraulinis mišinys skubiam remontui. Sukietėja per 3 minutes.
Kietėjimo metu nesitraukia, greitai susiriša ir pasiekia pradinį stiprį. Geros tiksotropinės savybės leidžia jį naudoti vertikalių paviršių remontui, nenaudojant klojinių. Dėl greito rišimosi FASTCEM didelį mechaninį atsparumą pasiekia jau po 3 valandų. Taip pat FASTCEM yra nelaidus vandeniui.

Savybės

  • Lengvai naudojamas.
  • Greitai stingsta.
  • Turi hidroizoliacinių savybių.
  • Tiksotropiškas, nesitraukiantis, todėl galima naudoti be klojinių.


Panaudojimo sritys
FASTCEM naudojamas smulkiems darbams, kur reikia greito sprendimo. FASTCEM puikia tinka įtvirtinti liukus, rėmus, elektros instaliacijos dėžutes, vamzdžius, langų ar durų sąvaras, jungiklius bei hermetinti įtrūkimus ir vandens prasiskverbimus požeminėse patalpose.

Paviršiaus paruošimas
Paviršiuje turi būti paruoštos reikiamos įtvirtinimo ertmės, kad būtų garantuotas geriausias FASCTEM sukibimas su paviršiumi. Būtina nuvalyti nuo paviršiaus visas atskilusias dalis, dulkes, sukibimą silpninančias medžiagas ir nešvarumus. Paviršius turi būti sudrėkintas vandeniu, nepaliekant vandens pertekliaus.

Maišymas
FASTCEM paruoštas naudojimui. Jį tereikia sumaišyti su 20% vandens. Dėl greito produkto kietėjimo rekomenduojama sumaišyti tik tiek produkto, kiek reikia greitam sunaudojimui. Vandens turi būti įpilamas tik instrukcijoje nurodytas kiekis, kad nebūtų paveiktos produkto savybės tokios, kaip mechaninis stipris ir pan. Vasaros metu maišymui naudokite šaltą vandenį, o žiemos metu- maždaug 20ºC šilumos vandenį. Nepilkite papildomai vandens, prasidėjus kietėjimui. Į FASTCEM nedėkite jokių kitų medžiagų tokių, kaip cementas, užpildai ar priedai

Naudojimas
Produktas dengiamas mentele arba nerūdyjančio plieno lopetėle, nenaudojant klojinių. Minimali naudojimo temperatūra +5ºC. Karštu oru drėkinkite suremontuotą paviršių mažiausiai 24 valandas po suremontavimo.

Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika