Menu
Krepšelis

OSMOFLEX AB elastinga cementinė hidroizoliacija 25kg + 8,7kg

OSMOFLEX AB elastinga cementinė hidroizoliacija 25kg + 8,7kg
Top
OSMOFLEX AB elastinga cementinė hidroizoliacija 25kg + 8,7kg
95.00 €
Be PVM: 78.51 €
 • Likutis: Sandėlyje šiuo metu nėra.
 • Prekės kodas: IND-OFL-337

Dvikomponentė hidroizoliacinė danga. Pirmasis komponentas– tai sausas cementinis mišinys, susidedantis iš hidraulinių rišiklių, užpildų ir aktyviųjų priedų, pagerinančių skiedinio konsistenciją ir nelaidumą vandeniui. Antrasis komponentas – lateksas, susidedantis iš specialių sintetinių polimerų vendeninio tirpalo. Sumaišius abu komponentus gaunamas skiedinys, kuris lengvai užnešamas ir gerai sukimba su bet kokiu pagrindu.

OSMOFLEX suformuoja elastingą hidroizoliacinę dangą, kuri perima betono deformacijas ir nesutrūkinėja, tuo pačiu išlikdama nelaidi agresyvioms atmosferinėms dujoms tokioms, kaip CO2 ir SO2.

Savybės

 • Lengvai dengiamas mažomis išeigomis.
 • Padengia pagrindo įskilimus iki 1 mm pločio.
 • Puikiai sukimpa su įvairiais paviršiais.
 • Nelaidus vandeniui.
 • Atsparus šalimo/šilimo ciklų poveikiui, išlieka elastingas net žemoje temperatūroje.
 • Suformuoja apsauginį sluoksnį, atsparų CO2 ir SO2.

Panaudojimas


 • OSMOFLEX naudojamas konstrukcijų, kur reikalinga ilgalaikė apsauga nuo vandens infiltracijos, hidroizoliavimui, įskaitant konstrukcijas, veikiamas aukšto slėgio arba vibracijos, pvz.: vandens rezervuarai, baseinai.
 • Betoninių paviršių išlyginimui bei apsaugai nuo karbonizacijos, dėl veikiančios apkrovos sukeltų deformacijų ir pleišėjimų.
 • Betoninių paviršių apsaugai nuo cheminių medžiagų tokių, kaip druskos ar sulfatai, poveikio.
 • Lanksčios siūlės tarp grindinų ir sienų, tarp slenksčių ir grindų, vamzdžių ir mūro, ir pan. suformavimui. Sukimba su keraminiu paviršiumi.


Paviršiaus paruošimas
Paviršius turi būti tinkamai paruoštas, kad būtų garantuotas geras OSMOFLEX sukibimas su paviršiumi. Visos atskilusios dalys turi būti nuvalytos vieliniu šepečiu arba nuplautos spaudiminiu vandeniu, turi būti pašalinti visi nešvarumai, rūdys bei sukibimą silpninančios medžiagos, ant paviršiaus neturi likti vandens pertekliaus. Nusidėvėjęs ir ištrupėjęs pagrindas turi būti sutaisytas, naudojant RESISTO TIXO arba RESISTO UNIFIX mišinius, kad paviršius būtų lygus. Siūlėms naudokite COBERBAND juostą. Hidroizoliuojant paviršius, veikiamus vandens spaudimo iš neigiamos pusės, prieš dengiant OSMOFLEX, paviršių padenkite OSMOSEAL.

Mišinio paruošimas
Įpilkite komponentą B (skystį) į talpą ir palaipsniui pilkite komponentą A (miltelius), maišant lėtaeigiu mechaniniu maišytuvu, kad nesiformuotų oro burbulai ir būtų gautas vientisas, lengvai dengiamas mišinys. Nedėkite į mišinį papildomai cemento ar užpildų.

Dengimas
OSMOFLEX dengiamas purkštuvu arba rankiniu būdu nerūdyjančio plieno glaistykle, paskleidžiant mišinį horizontalia ir vertikalia kryptimis, kad būtų gautas sluoksnis nestoresnis kaip 2 mm. Atsižvelgus į reikiamos apsaugos lygį, gali būti dengiami sekantys sluokniais, tačiau tik sukietėjus pirmajam. Vietose, veikiamose didelių apkrovų, OSMOFLEX danga dengiama su armuojančiu tinkleliu, kurio akučių dydis 4x5mm. Sujungimuose tarp vertikalių ir horizontalių paviršių bei išsiplėtimo siūlėms rekomenduojame naudoti specialią sandarinančią juostą. Dengiant karštu oru, paviršių pirmiausia reikia sudrėkinti, kad būtų išvengta per greito dangos išdžiūvimo. Rekomenduojamas dangos storis: ne daugiau kaip 2 mm vienam sluoksniui.
Nedenkite, kai temperatūra žemesnė nei +5ºC. Jei komponentas B užšąla, jis nebetinkamas naudojimui. Kol OSMOFLEX sukietės, saugokite jį nuo lietaus.

Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika