Menu
Krepšelis

Ceresit CT280 Prieššaltinis priedas klijuojantiems mišiniams 250g

Ceresit CT280 Prieššaltinis priedas klijuojantiems mišiniams 250g
Ceresit CT280 Prieššaltinis priedas klijuojantiems mišiniams 250g
7.26 €
Be PVM: 6.00 €
  • Likutis: 2-4 darbo dienos
  • Prekės kodas: CER-CT280-04

Klijuojamųjų mišinių stingimą ir džiūvimą žemoje temperatūroje spartinantis priedas

Savybės

  • Leidžia atlikti darbus žemoje temperatūroje ir esant dideliam oro drėgniui
  • Paprastas naudoti
  • Nekeičia kitų medžiagų savybių

Aprašymas

Naudojant šį priedą su kitais produktais, darbus galima atlikti vėlyvą rudenį ir ankstyvą pavasarį, kai temperatūra naktį yra žemiau 0 Celsijaus. Naudojamas kaip priedas Ceresit mineraliniams klijuojantiems mišiniams ir klijuojantiems bei armuojantiems mišiniams cemento pagrindu (CT 83, CT 85, CT 87, CT 180, CT 190) jų stingimui ir džiūvimui paspartinti žemoje temperatūroje ir esant dideliam oro drėgnumui. Naudojant šį priedą darbus galima atlikti vėlyvą rudenį ir ankstyvą pavasarį, kai temperatūra naktį yra žemiau 0 laipsnių. Ceresit gaminius reikėtų naudoti tuomet, kai oro ir pagrindo temperatūra yra aukštesnė nei 0 laipsnių, o oro temperatūros kritimas žemiau nulio laipsnių numatomas praėjus 6–8 valandoms po darbų užbaigimo.

Naudojimas

CT 280 WINTER kartu su vandeniu, 250 g / 25 kg (1 pakuotė) santykiu, turi būti įmaišomas tiesiogiai į ruošiamą mišinį. Gautą mišinį būtina gerai išmaišyti. Išmaišius mišinį, jį panaudoti reikia per 90 minučių. Užteptas mišinys po 6 – 8 valandų po truputį įgauna atsparumą žemai temperatūrai (temp. + 2 °C, drėgmė 80%). Ceresit mineralinius produktus, sumaišytus su CT 280 WINTER, galima naudoti nuo 0° iki + 15 °C esant oro ir pagrindo paviršiaus temperatūrai ir iki 90% santykinės drėgmės aplinkoje.

Techninių duomenų lapas (PDF)

Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika