Menu
Krepšelis

SELF DAN PE savaime lipni HDPE membrana, 20m2

SELF DAN PE savaime lipni HDPE membrana, 20m2
Naujiena Top
SELF DAN PE savaime lipni HDPE membrana, 20m2
150.00 €
Be PVM: 123.97 €
 • Likutis: Sandėlyje yra
 • Prekės kodas: DAN-SDP-1

SELF DAN PE – savaime lipni membrana, pagaminta iš modifikuoto bitumo su SBS polimerais, kas suteikia išskirtinį ilgaamžiškumą ir paprastą naudojimą. Paviršinis membranos sluoksnis padengtas HDPE plėvele, kuri suteikia mechaninį tvirtumą, atsparumą pradūrimui (statiniam ir dinaminiam) ir ypatingą elastingumą. Apatinė membranos pusė padengta nulupama plėvele.

Savybės

 • Suformuoja sandarią stogo dangą čerpių lūžio atveju;
 • Ilgaamžė;
 • Lengvai ir greitai klijuojama;
 • Visiškai nelaidi vandeniui ir vandens garams;
 • Atspari šaknims;
 • Ypatingai atspari aukštai ir žemai temperatūrai, senėjimui, išsaugo elastingumo ir hidroizoliacines savybes;
 • Puikiai sukimba su dauguma paviršių (betonu, cementu, metalu, čerpėmis ir pan.);
 • Dėl bendro lankstumo labai gerai prisitaiko prie paviršių.

Panaudojimas

 • Radono dujų barjeras;
 • Požeminių konstrukcijų hidroizoliavimui;
 • Šlaitinių stogų apatiniam sluoksniui po čerpėmis;
 • Išorinių sienų hidroizoliavimui;
 • Pamatinių sienų hidroizoliavimui prieš tai paviršių nugruntavus ir membraną apsaugant su drenažine membrana iš grunto pusės;
 • Šlaitinių stogų hidroizoliavimui užtikrinant, kad stogas bus nelaidus viršutinės dangos poslinkio ar lūžio atveju.

Paviršiaus paruošimas

Pagrindas turi būti sausas, švarus, be aštrių ištrupėjimų ir atsikišimų. Išlyginkite nelygumus, trūkius, ertmes, suremontuokite silpnas ir atskilusias vietas tinkamais remontiniais mišiniais. Nuvalyklite visus nešvarumus, riebalus, tepalus, vaškus. Paviršių reikia nugruntuoti specialiu sukibimą gerinančiu gruntu, skirtu savaime lipnios membranoms klijuoti. Prieš dengiant membraną gruntas turi būti išdžiūvęs. Džiūvimo laikas priklauso nuo pasirinkto grunto savybių bei aplinkos temperatūros ir drėgmės.

Klijavimas

Išorinių sienų hidroizoliavimas: paviršių būtina nugruntuoti savaime lipnioms membranoms skirtu gruntu. Membraną klijuokite iš apačios į viršų nuo žemiausio taško. Membrana klijuojama nulupant apatinę apsauginę plėvelę ir tuo pačiu metu membraną spaudžiant prie paviršiaus bei išstumiant orą iš vidaus į išorę, vengiant oro kišenių susiformavimo. Taip pat suklijuojamos ir siūlės, formuojant 8 cm persidengimus išilgine ir skersine kryptimi. Kad būtų lengviau klijuoti, rekomenduojama pirmiausia išvynioti ir nupjauti reikiamo ilgio membranos atkarpą.

Kiti panaudojimai: pirmiausia paviršiai gruntuojami savaime lipnioms membranos skirtu gruntu. Membrana klijuojama nulupant apatinę apsauginę plėvelę ir tuo pačiu metu membraną spaudžiant prie paviršiaus bei išstumiant orą iš vidaus į išorę, vengiant oro kišenių susiformavimo. Taip pat suklijuojamos ir siūlės, formuojant 8 cm persidengimus išilgine ir skersine kryptimi. Kad būtų lengviau klijuoti, rekomenduojama pirmiausia išvynioti ir nupjauti reikiamo ilgio membranos atkarpą.

Sistemai po čerpėmis: pirmiausia paviršiai gruntuojami savaime lipnioms membranos skirtu gruntu. Membrana klijuojama šlaito kryptimi, maksimaliu ilgiu. Membrana klijuojama nulupant apatinę apsauginę plėvelę ir tuo pačiu metu membraną spaudžiant prie paviršiaus bei išstumiant orą iš vidaus į išorę, vengiant oro kišenių susiformavimo. Taip pat suklijuojamos ir siūlės, formuojant 8 cm persidengimus išilgine ir skersine kryptimi.

Svarbu

Paviršius, ant kurio klijuojama membrana, turi būti kaip įmanoma švaresnis. Membraną reikia saugoti nuo tiesioginės saulės šviesos, kad UV spinduliai jos nepažeistų. Tiek naujoje statyboje, tiek renovacijoje reikia atsižvelgti į cheminį suderinamumą su APP pastomerino modifikuoto bitumo lakštais. Renovacijos atveju reikia atsižvelgti į cheminį suderinamumą su sena hidroizoliacija, susidedančia iš elastingų PVC dangų, modifikuotų dervų mastikų ir kitų medžiagų. Gali tekti senas dangas visiškai pašalinti arba naudoti tinkamus skiriamuosius sluoksnius (geotekstilę, cementinį skiedinį, polietileno plėvelę ar kt.). Jei reikia membraną klijuoti prie metalinių ar mažai porėtų paviršių, pirmiausia padengiamas specialus sukibimą gerinantis gruntas. Saulei įkaitinus rulonus, gali būti sunku nulupti apsauginę plėvelę. Maksimali naudojimo temperatūra turėtų būti +50°C. Negalima dengti žemesnėje nei +10°C temperatūroje. Dengiant vėsiu oru rekomenduojama truputį pašildyti paviršiu su lietlempe. Negalima membranos dengti, kai lyja ir kai paviršius yra šlapias (daugiau nei 8% drėgmės), kai sninga arba ant dengiamo paviršiaus yra ledo arba sniego, bei stipraus vėjo sąlygomis. Danosa gaminamos SBS elatomerinio bitumo dangos yra chemiškai suderinamos su plastomeriniais bituminiais lakštais. Nenaudokite kaip viršutinės dangos žaliems stogams. Membraną sandėliuokite sausoje patalpoje, apsaugotoje nuo lietaus, saulės, karščio ir žemų temperatūrų. Reikia tikrinti šiluminės izoliacijos suderinamumą su hidroizoliacija. Priklijavus membraną ją būtina apsaugoti nuo UV spindulių.

Rulono matmenys 1 x 20 m.

Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika