Menu
Krepšelis

VANDEX SUPER kristalinė hidroizoliacija, 25 kg

VANDEX SUPER kristalinė hidroizoliacija, 25 kg
Top
VANDEX SUPER kristalinė hidroizoliacija, 25 kg
130.00 €
Be PVM: 107.44 €
 • Likutis: Sandėlyje yra
 • Prekės kodas: VAN-SUP25

Kristalinė hidroizoliacija

 • giluminė hidroizoliacija ir apsauginis sluoksnis
 • išlieka pastoviai aktyvus
 • dengiamas tiek iš teigiamos, tiek iš neigiamos hidrostatinio spaudimo pusės
 • patvirtintas naudojimui geriamo vandens rezervuaruose
 • pilkas arba baltas

 PRODUKTO  APRAŠYMAS

VANDEX SUPER - kristalinė cementinė hidroizoliacija. VANDEX SUPER ir VANDEX SUPER WHITE yra tokios pačios sudėties, tik VANDEX SUPER pagamintas pilko portlandcemenčio pagrindu, VANDEX SUPER WHITE - balto. Visa techninė informacija, pateikiama apie VANDEX SUPER tinka ir VANDEX SUPER WHITE, išskyrus spalvą ir kietėjimo laiką.

PANAUDOJIMO SRITYS

 • pagrindas: betonas;
 • hidroizoliacija ir apsauga nuo vandens prasiskverbimo ir nuo drėgmės;
 • pamatai, grindys, sienos, technologinės siūlės, nuotekų rezervuarai, plaukimo baseinai, gelžbetonio konstrukcijos;
 • geriamo vandens rezervuarai.

SAVYBĖS

Susideda iš pilko arba balto portlandcemenčio, kvarcinio smėlio ir aktyviųjų cheminių elementų. Kai VANDEX SUPER padengiamas ant betoninio paviršiaus, aktyvieji chemikalai reaguoja su laisvosiomis kalkėmis bei drėgme, esančia betono kapiliarinėje sistemoje, ir susiformuoja netirpios kristalinės struktūros. Šie kristalai užblokuoja kapiliarus ir mikro įskilimus betone, apsaugodami nuo tolesnio vandens įsiskverbimo (net spaudiminio). Tačiau VANDEX sluoksnis leidžia ir toliau migruoti vandens garams, t.y. betonas lieka “kvėpuojantis”. Papildomai VANDEX SUPER apsaugo betoną ir nuo jūros vandens, nuotekų, agresyvaus gruntinio vandens ir cheminių tirpalų įsiskverbimo. VANDEX  SUPER sertifikuotas naudojimui kontakte su geriamu vandeniu.

PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS

Paviršius turi būti tvirtas ir lygus, be įskilimų ir ertmių, atviromis poromis ir pašiauštas. Sukibimą mažinančios medžiagos (bitumas, tepalai, riebalai, dažų ar cemento pieno likučiai) turi būti nuvalyti tam tinkamomis priemonėmis. Pirmiausia reikia sustabdyti visus vandens pratekėjimus su VANDEX PLUG. Paviršius turi būti drėgnas, bet ne šlapias hidroizoliacijos dengimo metu, todėl jį reikia atidžiai sudrėkinti. Vandens perteklius ant horizontalių paviršių turi būti nuvalytas.

MAIŠYMAS

Sumaišykite 5 dalis VANDEX SUPER su maždaug 2 dalimis vandens (25 kg + apie 7–8,5 litrai) švarioje talpoje ir maišykite apie 3 minutes, kol mišinys bus be gumuliukų, vienalytis, tirštų aliejinių dažų konsistencijos. Maišymui naudokite mechaninį maišytuvą.

DENGIMAS

VANDEX SUPER dengiamas kaip pabarstai, šepečiu arba purkštuvu.

Dengimas šepečiu

Atidžiai padenkite visas paviršiaus poras ir ertmes. Rekomenduojama pirmiausia tepti vertikaliai (iš apačios į viršų), paskui horizontaliai, kad būtų užtikrintas tolygus padengimas.

Purškimas

VANDEX SUPER galima purkšti purkštuvu, kurio galvutės diametras 4 mm. Rekomenduojama purkšti sukamaisiais judesiais, laikant purkštuvo galvutę 90º  kampu į paviršių. Antrąjį sluoksnį denkite, kai pirmasis dar drėgnas. Laiko tarpas tarp sluoksnių priklauso nuo aplinkos sąlygų tokių, kaip temperatūra, drėgmė ir pan. Antrąjį sluoksnį reikia dengti atsargiai, kad nebūtų pažeistas pirmasis.

Kad nesumažėtų mišinio veiksmingumas, prieš dengiant antrąjį sluoksnį nepilkite papildomai vandens, o tik mišinį išmaišykite.

Naudojimas kaip sausų pabarstų

Betonas išliejamas ir sutankinamas kaip įprasta. Kai betonas pradeda kietėti, reikiamas kiekis VANDEX  SUPER sausų miltelių užbarstomas ant betono naudojant rankinį sietą  (akučių dydis 1  mm)  arba barstytuvą. Milteliai įtrinami į betoną specialia įranga, kad būtų suformuotas tolygus, tvirtas pagrindas

Nedenkite, kai temperatūra žemesnė nei +5  °C  arba ant užšalusio paviršiaus

PRIEŽIŪRA

Paviršius turi išlikti drėgnas ir apsaugotas nuo neigiamo aplinkos poveikio (saulės, vėjo, šalčio) apie 5 dienas. Hidroizoliuotą paviršių reikia saugoti nuo lietaus 24 valandas. Uždarose erdvėse ar giliose duobėse reikia užtikrinti vėdinimą 24 valandas po VANDEX SUPER padengimo.

HIDROIZOLIUOTŲ KONSTRUKCIJŲ UŽKASIMAS GRUNTU

Hidroizoliuotos konstrukcijos gali būti užkasamos ar užpildomos gruntu 3 dienoms po hidroizoliavimo.  

TINKAVIMAS IR PAVIRŠINIŲ DANGŲ DENGIMAS

Paviršius, padengtus VANDEX produktais dažyti ar tinkuoti galima ne anksčiau kaip po 28 dienų. Prieš dažant ar tinkuojant paviršių reikia įmirkyti vandeniu ir neutralizuoti skiesta druskos rūgštimi (1:8  t.y. apie 3,5%). Laikykitės šio santykio! Po to paviršių atidžiai nuskalaukite vandeniu.  

Jei ant VANDEX dangos reikės dengti gipsą ar tinką, kol VANDEX sluoksnis dar lipnus, ant jo reikia padengti šiurkštų smėlio, sumaišyto su cementu, sluoksnį. Jei VANDEX  sluoksnis jau sukietėjęs, reikia naudoti sukibimą gerinančias medžiagas prieš tinkuojant.

Dangos, dengiamos ant VANDEX sluoksnio, turi būti atsparios šarmams. Dekoratyvinės dangos, dengiamos iš neigiamos vandens spaudimo pusės, turi būti laidžios vandens garams. 

REZERVUARŲ UŽPILDYMAS

Užpildyti hidroizoliuotas talpas galima tik tada, kai hidroizoliacinė danga pakankamai sukietėjusi, ne anksčiau kaip po 14 dienų. Jei būtina talpą užpildyti anksčiau, galima tą daryti po 7 dienų, bet reikia patikrinti ar paviršius sukietėjęs. Atsižvelgiant į vietinius įstatymus ir reikalavimus gali tekti paviršių nuvalyti ir dezinfekuoti.

SVEIKATA IR SAUGUMAS

VANDEX SUPER / SUPER WHITE sudėtyje yra cemento.  Dirgina odą. Gali pažeisti akis. Laikykite vaikams nepasiekiamoje vietoje. Neįkvėpkite dulkių. Venkite kontakto su oda ir akimis. Patekus į akis, skubiai plaukite jas dideliu kiekiu vandens ir kreipkitės į medikus. Dėvėkite tinkamas pirštines ir akių/veido apsaugą. Dėl detalesnės informacijos skaitykite Saugos Duomenų Lapus.

SĄNAUDOS

STRUKTŪRINIS ELEMENTAS

POVEIKIO TIPAS

DENGIMO TIPAS

SĄNAUDOS

Betoninė plokštė

Teigiamas ir neigiamas vandens spaudimas

Pabarstai, šepečiu ar purškiant 1 sluoksniu

1,2  kg/m²

Betoninė plokštė

Drėgmė, nėra vandens spaudimo

Šepečiu ar purškiant 1 sluoksniu

0,8  kg/m²

Betoninė siena

Teigiamas arba neigiamas vandens spaudimas

Šepečiu ar purškiant 2 sluoksniais

1,5  kg/m²

Technologinė siūlė (horizontali ir/arba vertikali)

Vandens spaudimas

Šepečiu 1 sluoksniu

1,5  kg/m²

 
 

VANDEX SUPER sertifikuotas kaip aplinkai draugiškas gaminys.

 

Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika