Menu
Krepšelis

INDEVER PRIMER E gruntas savaime lipnioms dangoms, 5 l

INDEVER PRIMER E gruntas savaime lipnioms dangoms, 5 l
Naujiena
INDEVER PRIMER E gruntas savaime lipnioms dangoms, 5 l
27.00 €
Be PVM: 22.31 €
  • Likutis: Sandėlyje šiuo metu nėra.
  • Prekės kodas: IND-INDV-E-5

Bituminis, greitai džiūstantis gruntas tirpiklių pagrindu.
INDEVER E – bituminis, greitai džiūstantis gruntas tirpiklių pagrindu, naudojamas prieš prilydomų bei savaime lipnių membranų dengimą, kad pagerintų jų sukibimą su paviršium. Gruntas labai gerai įsiskverbia į paviršių ir jį suriša. Ypač rekomenduojama naudoti prieš savaime lipnių membranų klijavimą.


Savybės
- Puikiai įsigeria paviršių;
- Žymiai geriau padidina btuminių membranų sukibimą su paviršium lyginant su kitais gruntais;
- Ypač tinka naudojimui prieš savaime lipnių membranų klijavimą;
- Greitai džiūsta;
- Elastingesnis nei kiti bituminiai gruntai.


Panaudojimas

INDEVER E gruntas naudojamas betoninių paviršių gruntavimui prieš bituminių membranų dengimą ant tiltų ir viadukų. Puikia tinka naudoti su tokiomis membranomis, kaip SELFTENE: lyginant su standartiniais bituminiais gruntais, išdžiūvusi danga susidaro žymiai elastingesnė ir geriau sukimba su cementiniais paviršiais. Galima naudoti metalinių medinių paviršių gruntavimui bei senos bituminės dangos įmirkymui.
INDEVER E gruntą galima naudoti pamatinių sienų hidroizoliavimui.


Paviršiaus paruošimas
Paviršius turi būti kuo sausesnis ir visiškai švarus. Negalima dengti ant šlapių paviršių. Visi nešvarumai bei sukibimą silpninančios medžiagos, tokios kaip tepalai, riebalai ir dulkės, turi būti pašalinti.
Dengimas
Produktas paruoštas naudojimui. Skiesti negalima. INDEVER E dengiamas šepečiu, voleliu arba purškiamas. Grunto išeiga priklauso nuo paviršiaus porėtumo ir nuo norimo sluoksnio storio. Nedenkite grunto, jei aplinkos temperatūra žemesnė nei +5°C. Nenaudokite ant paviršių, pastoviai veikiamų vandens srovės. Netinka naudojimui kontakte su geriamu vandeniu ar maistu.


Išeiga
Vidutiniškai ant betoninių paviršių dengiama 350-500 g/m2, o ant metalinių paviršių – apie 200-250 g/m2.

Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika