Menu
Krepšelis

Sniego kastuvai

Nebraižantis, lengvai valdomas, patogus šepetys sniego valymui iš termoplastinio elastomero...
15.00 €
Be PVM:12.40 €
Fiskars SnowXpert™ semtuvo kotas yra iš lengvo aliuminio ir apčiuopiamo plastikinio apvalkalo suėmimo vietoje. Ergonomiška rankena suteikia patogų ir tvirtą suėmimą net su storiausiomis pirštinėmis, o darbinė dalis iš sutvirtinto polipropileno plastiko yra lengva ir tvirta, tinkama tiek lengvam, tie..
29.00 €
Be PVM:23.97 €
Fiskars SnowXpert™ sniego stūmiklio kotas yra iš lengvo aliuminio ir apčiuopiamo plastikinio apvalkalo suėmimo vietoje. Ergonomiška rankena suteikia patogų ir tvirtą suėmimą net su storiausiomis pirštinėmis, o darbinė dalis iš sutvirtinto polipropileno plastiko yra lengva ir tvirta, tinkama tiek len..
38.00 €
Be PVM:31.41 €
Fiskars SnowXpert™ stūmiklis su įlieta darbine dalimi stabilumui ir lengvumui, pagerintas ergonomiškas rankenų kampas, ilgos tvirtos vamzdinio plieno rankenos ir nauji ašmenys sukurti greitam ir efektyviam sniego kasimui didesniuose kiemuose ir kitose atvirose erdvėse. Šis įrankis, kaip ir kiti Snow..
64.00 €
Be PVM:52.89 €
Sniego grandiklis sukurtas taip, kad būtų lengva pašalinti sniegą grandant. Lankstus grandiklio galas prisitaiko prie lango formų. Dviejų krypčių grandiklio mentelė. Ergonomiškai iškelta rankena...
5.50 €
Be PVM:4.55 €
Ledo grandiklis Savybės Grūdinto plieno ašmenys Medinis kotas Puikiai gramdo ledą, tinka žievės pašalinimui nuo medžių kamienų..
29.00 €
Be PVM:23.97 €
Lengvas automobilinis sniego kastuvas Savybės Aukštos kokybės lengvo aliuminio kotas su ergonomiško plastiko danga Aliuminė darbinė dalis..
20.00 €
Be PVM:16.53 €
Lengvas sniego stūmiklis Savybės Aukštos kokybės lengvo aliuminio kotas su ergonomiško plastiko danga Sutvirtinta aliuminio briauna..
43.00 €
Be PVM:35.54 €
Profesionalus lengvas sniego stūmiklis Savybės Aukštos kokybės lengvo aliuminio kotas su ergonomiško plastiko danga Sutvirtinta aliuminio briauna..
50.00 €
Be PVM:41.32 €
Sniego ir grūdų semtuvas Savybės Aukštos kokybės aliuminio darbinė dalis Kotas - iš beržo medienos Polipropileno rankena..
38.00 €
Be PVM:31.41 €
Sunkus, nuolat pasikartojantis sniego valymo darbas apkrauna ir įtempia kūno raumenis. Nugaros raumenys reaguoja į kiekviną, net ir nedidelį judesį, taigi įrankio svorio klausimas taip pat yra itin aktualus. Fiskars lengvi įrankiai sniego valymui yra pagaminti iš lengvos medžiagos, todėl..
129.00 €
Be PVM:106.61 €
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 12 (1 puslapių)
Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika