Menu
Krepšelis

SOLOCON SIL15 - hidrofobizuojantis impregnantas silikono pagrindu, 5L

SOLOCON SIL15 - hidrofobizuojantis impregnantas silikono pagrindu, 5L
Top
SOLOCON SIL15 - hidrofobizuojantis impregnantas silikono pagrindu, 5L
11.50 €
Be PVM: 9.50 €
  • Likutis: Sandėlyje šiuo metu nėra.
  • Prekės kodas: SOL-SIL15-5

Naudojamas impregnuojant sekančius porėtus paviršius: gipsinius, silikatinius, betoninius, smiltainio, plytų, čerpinius paviršius ir pan. Nedenkite impregnanto ant neporėtų paviršių (bitumo, plastiko, metalo ir pan.) bei ant labai porėtų paviršių (medienos, drožlių plokščių ir pan.). Dėl didelio šarmingumo, SIL15 gali būti netinkamas naudojimui ant dirbtinio akmens.

Daugumos mineralinių statybinių medžiagų trūkumas – tai, kad jos absorbuoja lietaus vandenį, o tai sumažina šiluminės izoliacijos savybes, silpnina medžiagų mechanines savybes ir daro neigiamą įtaką konstrukcijų ilgaamžiškumui. Šių problemų padeda išvengti SOLOCON SIL15 impregnantas.
Tai skaidrus skystis su stipria šarmine reakcija, bekvapis. Aktyvusis komponentas – natrio metil silanolatas.

Savybės ir privalumai
-    Ant paviršiaus mažiau renkasi nešvarumai, nes lietus nuplauna dulkes nuo paviršiaus, neleisdamas joms įsigerti.
-    Kadangi į paviršių nebeįsiskverbia vanduo, jo nebeveikia šalimo/šilimai ciklai, kurie galėtų neigiamai veikti konstrukcijos mechanines savybes ir ilgaamžiškumą.
-    Išsaugomos konstrukcijos šiluminės izoliacijos savybės.
-    Impregnantas puikiai veikia ir yra ilgaamžis visomis oro sąlygomis, nepriklausomai nuo temperatūros ir saulės šviesos poveikio.

Paviršiaus paruošimas
Impregnuojamas paviršius turi būti sausas, apsaugotas nuo tiesioginės saulės šviesos.

Naudojimas
SOLOCON SIL15 naudojimo temperatūra 5-30°C. Saulės apšviesti paviršiai negali būti įkaitę labiau nei 30°C. Patartina naudoti nevėjuotu oru. Jei impregnantas purškiamas, prieš purškiant būtina uždengti langus, duris ir kitus paviršius, kadangi impregnantas suformuoja sunkiai nuvalomas dėmes and dažų ir stiklo. Pirmuoju sluoksniu negali susiformuoti ant paviršiaus plėvelė, bet paviršių reikia įmirkyti.
SIL 15 tirpalą denkite dviem sluoksniais, kad būtų užtikrintas tirpalo įsigėrimas į paviršių. Impregnuojant negali likti jokių tirpalo nutekėjimų, kadangi jie sukels nepageidaujamą kristalizacijos ir pabolavimo efektą. Purškiant SOLOCON SIL15, purškiamas tol, kol tirpalas gerai geriasi į paviršių. Dengian šepečiu, darbas vyksta lėčiau ir reikalauja didesnio dėmesingumo. Jei liks nepadengtų vietų, jos laikui bėgant taps vis tamsesnės, lyginant su visu paviršiumi, kadangi į jas gersis nešvarumai. Įmirkant galima impregnuoti naujus betoninius stogus ir kitus horizontalius paviršius. Mirkymo laikas – 0,5-5 minutės. Mirkymas baigiamas, kai į paviršių nustoja kilti oro burbuliukai. Skysčio perteklius nuvalomas nuo paviršiaus.
Normaliomis aplinkos sąlygomis (kai aplinkos temperatūra apie 20°C) impregnuojamas paviršius išdžiūsta maždaug per 2 valandas. Maksimalus hidrofobizavimo efektas pasiekiamas per kelias dienas. Kai išgaruos mišinio vanduo, hidrofobizacija vyks vidinėse porose. Impregnuotus paviršius reikia saugoti nuo lietaus 24 valandas. Sąnaudos ir padengimo metodai priklauso nuo impregnuojamo paviršiaus.
Pradinė paviršiaus išvaizda bei laidumo garams savybė liks nepakitusi. Hidrofobizacijos poveikio tarnavimo laikas priklauso nuo padengimo kokybės, paviršiaus medžiagos ir konstrukcijos (stogas, terasa ir pan.). Vidutiniškai po 5-10 metų impregnavimą reikia pakartoti.

Išeiga
Vidutinė SOLOCON SIL15 išeiga – 0,25-1 l/m2, priklausomai nuo paviršiaus porėtumo bei mirkymo laiko.

Slapukai
Siekiant pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais bei vidinės rinkodaros tikslais šioje svetainėje yra naudojami slapukai. Naršydami toliau, jūs sutinkate su slapukų naudojimu. Privatumo politika